Fysiotherapie GCN Beek Fysiotherapie GCN Geleen
Kerklaan 11b                    Dahliastraat 9
6191 GM Beek                     6163 CH Geleen
                     t Beek: +31 (0)46 4374664
                     t Geleen: +31 (0)46 4757474
                     e : info@fysiotherapiegcn.nl

Team

Roel Ghijselinck
Fysiotherapeut
Praktijkeigenaar
roel@fysiotherapiegcn.nl



Gwenny Paulus
Fysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut 
gwenny@fysiotherapiegcn.nl



Dennis Roex
Fysiotherapeut
Manueel Therapeut
Sportgerelateerde klachten
dennis@fysiotherapiegcn.nl


Yvonne Beckers
Fysiotherapeut
Manueel Therapeut 
yvonne@fysiotherapiegcn.nl



Kim Vaasen
Bekkenfysiotherapeut
kim@fysiotherapiegcn.nl


     

Roy Houben
Geriatriefysiotherapeut
roy@fysiotherapiegcn.nl




Laura Schleypen 
Fysiotherapeut
Manueel Therapeut
Oedeemfysiotherapeut
laura@fysiotherapiegcn.nl


Allan Smeets
Bewegingsdeskundige
Personal Trainer
Sportmasseur
allan@fysiotherapiegcn.nl

 
  Zajenn Bol
  Fysiotherapeut
  zajenn@fysiotherapeut.nl
 






                                                                

                                                   Daniel Jansen
                                                   Fysiotherapeut
                                                   Manueel therapeut
                                                   Sportfysiotherapeut i.o.
                                                   daniel@fysiotherapiegcn.nl

 

bel me

Vul de velden in en je wordt z.s.m. gebeld

Twitter

Ga direct naar

Contact

Fysiotherapie GCN Beek    Geleen

Kerklaan 11B                       Dahliastraat 9 
6191 GM Beek                    6163 CH Geleen
+31 (0)46 4374664             +31 (0)46 4757474

Maandag en woensdag: 08u-20u
Dinsdag en donderdag: 08u-21u
Vrijdag: 08u-18u

home | contact | sitemap

Copyright © 2013, Fysiotherapie GCN