Team


Roel Ghijselinck
Fysiotherapeut
Praktijkeigenaar
roel@fysiotherapiegcn.nl



Gwenny Paulus
Fysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut 
gwenny@fysiotherapiegcn.nl



Dennis Roex
Fysiotherapeut
Manueel Therapeut
Sportgerelateerde klachten
dennis@fysiotherapiegcn.nl


Yvonne Beckers
Fysiotherapeut
Manueel Therapeut 
yvonne@fysiotherapiegcn.nl



Kim Vaasen
Bekkenfysiotherapeut
kim@fysiotherapiegcn.nl


     

Roy Houben
Geriatriefysiotherapeut
roy@fysiotherapiegcn.nl




Laura Schleypen 
Fysiotherapeut
Manueel Therapeut
Oedeemfysiotherapeut
laura@fysiotherapiegcn.nl



Allan Smeets
Bewegingsdeskundige
Personal Trainer
Sportmasseur
allan@fysiotherapiegcn.nl



 

bel me

Vul de velden in en je wordt z.s.m. gebeld

Twitter

Ga direct naar

Contact

Fysiotherapie GCN

Kerklaan 11B
6191 GM Beek
+31 (0)46 4374664

Maandag: 08u-20u
Dinsdag en donderdag: 08u-21u
Woensdag en vrijdag: 08u-19u

home | contact | sitemap

Copyright © 2013, Fysiotherapie GCN